Lekkere cougar Avinahot van 50 uit Gent, ontmoeten
helluplmyy (45)
★★★★★
Jij wilt mij toch wel een geil handje helpen. Vind het wel lekker hoor een man die zijn handen flink laat wapperen en al mijn geile plekjes een verwen beurt geeft. Vooral als je meerdere vingers in mijn poes stopt. Kom je?
De man die aan mijn kutje mag zitten heeft gewoon hele lekkere worstige vingertjes die heel gretig willen voelen aan mijn sappige natte kutje! Ik heb verder geen eisen hoor, kom maarlekker voelen.
Je kunt ook genieten van de rust, het hoeft allemaal niet druk en gepland te wezen. We kunnen samen genieten op vele mogelijkheden en dat kan overal wezen maar thuis op de bank is helemaal prima daar hou jij toch ook wel van?
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die betrouwbaar, oprecht, serieus, om te lachen, vrijgevig met zijn intelligentie en over goedhartig is. Trots op zijn familie is een pluspunt. Omdat ik hetzelfde doe.
Ik verlang gewoon naar een man die net zoals mij wel eens wat extremer wil en er alles voor doet om mij echt goed klaar te laten komen. Naar een man die misschien al wat sm ervaring heeft en dat graag op mij wil toepassen. Ik schrik niet snel van dingen en heb een hoge pijngrens. Alles mag, zo lang het maar niets achterlaat.
Je bent een zorgzame man die er niets op tegen heeft zijn vrouwtje eens lekker te verwennen. Je gaat gaat graag op reis en geniet ook wel van een film of een avondje bowlen.